U zaostaloj utakmici 6.kola Lige 6 za prvaka BiH u Sarajevu se sastali Spars i Široki.

Momčad Damira Vujanovića nije iskoristila umor Sparsa, tako da je Spars upisao pobjedu 71:62.

Širokobriježani su bili ravnopravan protivnik samo u prvoj četvrtini (17:17) dok su Sarajlije u nastavku napravile pristojnu razliku koju su održavale do samog kraja utakmice.

Kenan Kamenjaš s 24 koša i 9 skokova bio je najbolji u redovima Sparsa. Nedim Buza pridodao je 16 (9 skokova), a Amar Gegić 14 koševa.

Kod Širokog je najbolji s 15 koševa bio Aaron Thomas dok je kapetan Jure Zubac upisao double-double učinak s 12 koševa i 10 skokova.

Široki je nakon sedam odigranih utakmica na omjeru od četiri poraza i tri pobjede.