HKK Široki je na turniru ABA lige 2 u Sarajevu ostvario dvije pobjede i 1 poraz, te se trenutno nalazi na 8 mjestu uz omjer od 5 pobjeda i 5 poraza.

U utakmici 8.kola ABA lige Široki je igrao protiv KK Sloboda Užice i ostvario pobjedu 95:85.

Široki je kontrolirao cijelu utakmicu i zasluženo došao do nove pobjede.

Sjajni Dario Drežnjak ostvario je double-double ubacivši 33 poena uz 15 skokova, a pratili su ga Aaron Thomas i Rashun Davis sa po 20 poena.

U utakmici 9. kola ABA lige, momčad Damira Vujanovića je igrala protiv prvo plasirane mončadi Studentski Centar koja je uvjerljivo nadigrala Široki 98:62.

U toj utkamici se istaknuo Davis sa 18 i Drežnjak sa 14 poena.

U utakmici 10. kola, naša momčad je ostvarila jako bitnu i uvjerljivu pobjedu protiv Rabotničkog 106:77.

Nakon prve dvije dionice u kojima je bio poprilično izjednačen rezultat, izabranici Damira Vujanovića početkom drugog poluvremena potpuno su slomili makedonski sastav i ostavili ih na čak minus 29.

Početkom treće četvrtine krenula je prava rapsodija momaka u bijelim dresovima. Raznovrsna napadačka i vrlo čvrsta i borbena igra u obrani dovela je do toga da je Široki u trećoj dionici postigao više koševa nego za cijelo prvo poluvrijeme.