HKK Široki izgubio je od Sutjeske rezultatom 82:73 u 10. kolu ABA 2 lige igranom u utorak u Nikšiću.

Domaćini su od samog početka ušli bolje u utakmicu i košarkaši Širokog morali su stalno stizati zaostatak. Košarkaši Sutjeske u jednom trenutku imali su i 13 koševa prednosti, a prva četvrtina završila je rezultatom 27:18.

Široki je početkom druge četvrtine ušao u ritam i došao na minus tri (31:28), ali sredinom četvrtine domaćini opet dižu prednost. Do kraja prvog poluvremena Široki je uspio smanjiti na 43:37 i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

Gosti su i u trećoj četvrtini morali hvatati zaostatak i tek tri minute prije kraja dolaze do izjednačenja 55:55, ali u posljednji period igre Sutjeska je imala vodstvo od 64:57.

Široki je cijelu utakmicu morao hvatati zaostatak

Početkom posljednje četvrtine Široki je došao na 64:62, ali košarkaši Hrvoja Vlašića nisu izdržali do kraja i ovime su upisali peti poraz u ABA 2 ligi.

Filipović je za Široki zabio 18 poena, Batinić je dodao 15 i Karačić 11.