HKK Široki slavio je na gostovanju kod Rogaške rezultatom 74:79 u 2.kolu ABA lige 2.

Momčad Krunoslava Krajnovića dobro je otvorila utakmicu i vodila skoro cijelo prvo poluvrijeme.

U nastavku je došlo do preokreta gdje je domaća momčad Rogaške iskustvom svojih igrača prekrenula i povela 9 razlike, međutim Filipović i Mateo Drežnjak a i ostali igrači su uspjeli pogoditi ključne poene i tako zasluženo odveeli HKK Široki do prve pobjede u ABA ligi 2.

Široki su predvodili Filipović s 18, M.Drežnjak s 15, D. Drežnjak s 11, i Filip Kraljević s 10 poena i 11 skokova.

Podsjetimo, Široki sada ima omjer od jednog poraza i jedne pobjede jer je u prvom kolu izgubio na gostovanju kod Heliosa.

Sljedeći susret u drugoj regionalnoj ligi Široki igra 16. listopada kada na svojem parketu dočekuje KK Dynamic, a u subotu počinje i Košarkaško prvenstvo BiH kada je na rasporedu hercegovački derbi između Zrinjskog i Širokog u Mostaru.