Široki je u susretu 14. kola Lige 11 Prvenstva BiH poražen kod Vogošće 75:67 (22:16, 28:28, 10:13, 15:10).
Domaćin je bolje ušao u utakmicu i poveo 7:0 (trice Warnera i Vranića, slobodno bacanje Fazlića), nešto kasnije već i sa dvoznamenkastih 14:4 da bi tada uslijedila gostujuća 6:0 serija, pa su smanjili na 14:10. Prva četvrtina na kraju završava prednošću domaćih 22:16.

Vogošća je izvrsno otvorila i drugu četvrtinu, te serijom 8:0 stigla do najvećeg vodstva na utakmici od 30:16. Ipak, sredinom tog drugog razdoblja igre gosti su smanjili na 35:29, a Vogošća je šest poena viška zadržala i do poluvremena susreta – 52:46. U tih prvih 20 minuta odlična je bila domaća trica – 7/14.

Početkom drugog poluvremena domaćini prednost još jednom dižu na dvoznamenkastu razliku – 54:44, ali Široki igra kudikamo bolje, pa malo pomalo smanjuje zaostatak, te poenima Karačića na isteku treće četvrtine smanjuju igrači Damira Vujanovića na već itekako podnošljivih 60:57.

Tricama Daria Drežnjaka početkom zadnje dionice Široki je došao u vodstvo od 63:61, no serijom 11:0 domaćin ponovno odlazi na 72:63. Događaju se u tih par minuta nesvakidašnje greške u gostujućim redovima, a Vogošća sve to znalački koristi i dolazi u lijepu poziciju za pobjedu. Domaćin će do kraja stečenu prednost čuvati i rutinski slaviti sa 75:67.

Širokobriježani su se nadali pobjedi, međutim Vogošća je bila bolja i stigla do svoga tek drugog trijumfa u sezoni, dok su Širokobriježani sada na polovičnih 6:6.

Vogošću je do pobjede predvodio Angelo Warner s učinkom od 20 poena, 6 asistencija i 4 skoka, dok je Nedim Mustafica zabilježio 15 poena i 8 skokova. Najbolji kod gostiju iz Širokog bili su Ivan Karačić s 12 poena i 11 skokova, te Markus Lončar s 12 poena i 6 skokova.

Dodajmo kako je u večerašnjem susretu za Široki debitirao Amerikanac T.J. Cromer, međutim na parketu je proveo svega pet minuta uputivši za to vrijeme jedan šut kojega nije pogodio, pa je u ovom trenutku teško govoriti koliko je eventualno širokobriješka momčad dobila njegovim angažmanom.