Hercegovači derbi između Zrinjskog i Širokog ponovno je pripao klubu iz Mostara i to rezultatom 78:69.
Široki je dobro otvorio susret i tijekom cijele utakmice kontolirao igru i rezultat, i na poluvijeme otišao s prednošću 37:29.
U tim trenucima nezadživi su bili Kaštropil i Močnik.

U trećoj četvrtini Zrinjski poboljšava igru i šut i sa mršavih 19-18 dobiva treću četvrtinu, s druge strane goste nije išao šut, dosta su promašivali i gubili lopet. U četvrtoj Plemići igraju bolje odbranu i popravljaju šut , gosti iz Širokog skoro 3 minuta igre nisu postigli ni koša. Zrinjski preko Kneževića i Đurasovića serijom od 12-1 i boljom igrom dobiva i zadnju četvrtinu što je bilo dovoljno za pobjedu. Tako je mlada momčad Širokog po tko zna koji put ove sezone pokleknula u posljednjoj četvrtini nakon što su skoro vodili cijelu utakmicu.

KKK Zrinjski – HKK Široki 78:69 (18-14, 11-23, 19-18, 30-14)

HKK Zrinjski: Petrić, Knežević, Gilja, M. Zovko, Princ, Đurasović, Golemac , D. Zovko, ,Barać, Begić, Brumitt, Šamadan.

HKK Široki Brijeg: Soldo, Kaštropil, Močnik, Čolak, Perišić, Zubac, Karačić, Čović, M.Drežnjak,D.Drežnjak, Batinić, Damjanović