U 10 kolu Lige 10 Prvenstava BiH u tuzlanskom Mejdanu Sloboda je pobijedila Široki rezultatom 85:69 (19:22, 27:15, 20:12, 19:20).

U prvoj četvrtini ekipe su se naizmjenično smjenjivale u vodstvu. Širokobriježani su najveću prednost imali u četvrtoj minuti (8:12, Jure Zubac), a Tuzlaci su dvije minute kasnije serijom 7:0 preokrenuli na 15:12 tricom Enesa Latifagića, za njihovo najveće vodstvo do tada.

Gosti su ipak ovaj dio susreta riješili u svoju korist 19:22, a valja reći da su najčešće pogađali Ante Đugum i Dario Drežnjak.
U drugom poluvremenu domaći igrači su puno bolje otvorili susret preko Hasandića i samo povećavali svoju prednost, te na kraju zasluženo pobijedili 85:69.

ŠIROKI: Pervan, Soldo 2, Đugum 15 (3-5), Planinić 2, Močnik 8, Čolak 4 (2-2), Zubac 2 (2-2), K. Brown 3, Karačić 12, M. Drežnjak 6 (0-2), D. Drežnjak 13 (8-10), Batinić 2 (2-4). Trener: Mate Brekalo

Svoju posljednju utakmicu u dresu HKK Široki su odigrali i igrači Ante Đugum i Kevin Brown koji su danas napustili HKK Široki.
Đugumu je istekao tromjesečni Ugovor, dok smo s Brownom dogovorili sporazumni raskid zbog nezadovoljstva s obje strane.
Obojici želimo puno sreće u nastavku karijera.