Košarkaši Širokog upisali su treći poraz u Ligi 10. Nakon domaćeg poraza od Zrinjskog, mlada momčad je u petom kolu u Mrkonjić Gradu izgubila od Mladosti 80:76 (17:24, 22:28, 17:13, 24:11).

Izabranici Romea Bilinovca su jako dobro ušli u utakmicu. Kevin Brown je u prvih 10 minuta postigao 11 poena, međutim na početku druge četvrine se ozljedio i više nije mogao nastaviti igrati.

I u nastavku susreta Širokobriježani su dobro krenuli, Močnik je dobro razigravao Đuguma pa je treća četvrtina završila 55:65 za goste. No, nažalost ponovno se dogodio pad u posljednjoj četvrtini, točnije posljednjih pet minuta susreta što je na kraju domaća momčad iskoristila i preko raspoloženog Aleksića preokrenula utakmicu i pobijedila S ovom pobjedom Mladost drži vodeću poziciju u Ligi 10.

ŠIROKI: Zadro 3, Soldo, Ðugum 15 (3-6), Šušak, Močnik 16 (5-7), Čolak 9, Zubac 4, Brown 11 (1-1), Karačić 10, M. Drežnjak 8, D. Drežnjak, Batinić.

Ostaje žal zbog poraza jer smo vodili čak 35 minuta, no idemo dalje, u iduću subotu Široki na Pecari dočekuje sarajevski Spars.