Dvoboj starih rivala Širokog i Igokee očekivano je pripao momčadi iz Aleksandrovca, bez obzira što je se aktualni prvak pomučio za pobjedu 85:78. (21:21, 11:22, 22:20, 24:22).
Igokea je ovom pobjedom zadržala vodeću poziciju uz maksimalan učinak od 6 pobjeda, dok naša momčad ima pet poraza i samo jednu pobjedu.
Repriza lanjskog finala privukla je u dvoranu mali broj gledatelja koji su ipak na kraju utakmice pljeskom ispratili momčad trenera Damira Vujanovića koja se protiv velikog favorita pokazala u jako dobrom izadnju. Naša mlada momčad imala je egal (21:21) nakon prve četvrtine, međutim, onda je Igokea stisnula u obrani i otišla na 11 razlike (43:32) do poluvremena.
U drugom dijelu Široki je zaprijetio i došao na samo pet razlike (70:75) četiri minute prije kraja, te tricom Maja Kovačeviča na minus dva (73:75) tri minute do kraja. Ipak, kvalitetnija Igokea brzo je odgovorila, otišla na plus osam (81:73) i zasluženo pobijedila. Najbolji kod nas Kovačevič 21, Ćorić 15, Zubac s double double učinkom od 14 poena i 10 skokova, Čolak 10 poena… Iduće kolo gostujemo u Sarajevu kod momčadi Sparsa.