Finale Kupa BiH u Mrkonjić Gradu odigrali su stari rivali Igokea i Široki. Igokea je bila apsolutni favorit i to je opravdala konačnim rezultatom 95:77. Prvo poluvrijeme naša mlada momčad se jako dobro držala i cijelo vrijeme strpljivom igrom prijetila Igokei. Međutim, momčad iz Aleksandrovca imala je nevjerojatnu šutersku večer, te je samo u prvih 20 minuta pogodila 12 trica. Rezultat prvog poluvremena bio je 42:40 za domaću momčad nakon što je Gipson pogodio tricu s pola terena u zadnjoj sekundi. Igokea je u nastavku treće četvrtine nastavila tamo gdje je i stala, jer su Radivojević i Booker također pogađali trice. S druge strane, mladi Ivan Karačić vukao je svoju momčad i stvarao velike probleme obrani Igokee. Na kraju Igokea je rutinski privela utakmicu kraju pogodivši ukupno 17 trica, a trener Širokog Damir Vujanović pružio je priliku svim igračima da osjete igru s ABA ligašem.
Najbolji kod nas Karačić sa 27 poena, Segarić 13, Ćorić 11, Čolak i Kovačevič sa po 10 poena…
Ovom prilikom čestitamo našim sportskim prijateljima na trofeju Kupa BiH.

Bez obzira na poraz, trebamo biti zadovoljni što smo stigli do finala i što smo se 30 minuta dostojno borili s puno kvalitetnijim protivnikom. Sad se okrećemo prvenstvu, gdje u preostala dva kola (Basket u gostima i Leotar kući) moramo tražiti pobjede kako bi potvrdili nastup u ligi za prvaka.