18.izdanje Kupa BiH ovaj vikend se igra u Mrkonjić Gradu. U prvoj polufinalnoj utakmici Igokea je nadigrala Sparse 91:63, a u drugoj utakmici domaća momčad Mladost je poražena od Širokog 68:76. Tako će Igokea i Široki igrati peto uzastopno finale Kupa BiH sutra u 20 sati. Mladost je jako dobro ušla u utakmicu ,i nije dopustila Širokobriježanima da imalo ozbiljnije zaprijete, pa je rezultat na poluvremenu pokazivao 36:20 za domaćina, uz čak 21 izgubljenu loptu gostujuće momčadi. No, u drugom poluvremenu, momčad Damira Vujanovića je stisnula u obrani i ubacila nekoliko laganih poena preko Kovačeviča, Fabera i Ćorića i tako smanjila prednost. Široki se u potpunosti vratio u igru nakon sto Mladost nije pogodila nekoliko otvorenih trica, i kad im se otvorila mogućnost za pobjedu nisu je propustili, a mladi igrači Ante Mikulić, Mateo Čolak i Tihomir Vranješ samo su potvrdili 68:76 pobjedu i tako rastužili domaće navijače. Najbolji kod nas: Kovačevič i Faber po 13, Čolak 11, a Ćorić i Karačić po 10 poena. Ova pobjeda je jako bitna za samopouzdanje naše nikad mlađe momčadi.